Główny partner:


Gmina Halinów

 

 


Witamy Cię na Twojej stronie :)

W zakładkach znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące Twojej diety oraz zasad jakimi powinieneś się kierować aby jak najwięcej nauczyć się podczas zajęć w naszej szkółce.

4 KROKI DO BYCIA MŁODYM ORŁEM

ZAPOZNANIE SIĘ

Zapraszamy Cię na zajęcia abyś mógł popatrzeć jak są one prowadzone. Nie będziesz jeszcze trenował ale przyjdź z rodzicami co ułatwi zapisanie się do szkółki.

DEKLARACJA

Jeśli Ci się spodobają nasze zajęcia to poproś koordynatora, aby przekazał Ci deklarację uczestnictwa w zajęciach. Koordynator przekaże Ci również informacje gdzie i w jakim zakresie musisz zrobić badania lekarskie które są warunkiem udziału w treningach.

BADANIA LEKARSKIE

Bez badań lekarskich nie możesz brać udziału w zajęciach, a Twój trener nie może wystawić Cię w żadnym sparingu ani turnieju.
Jeśli nie masz badań to poproś rodziców o kontakt z koordynatorem pod numerem 505 456 133

- Przykazania młodego piłkarza
- Dieta młodego piłkarza
Zapoznaj się z tymi zakładkami na naszej stronie internetowej
 
TRENING

Jeśli masz już badania lekarskie i deklarację uczestnictwa podpisaną przez rodziców, możesz pojawić się na treningu. Zawsze przychodź trochę wcześniej i nie zapomnij o stroju sportowym. Możesz zabrać też własną piłkę jeśli masz ochotę. W deszczowe dni nie zapomnij zabrać ze sobą kurtki przeciwdeszczowej.Jeśli będziesz miał jakieś pytania to pamiętaj, że koordynator zawsze na nie odpowie.
Kontakt
505 456 133